Hakkımızda

Samsung orijinal aksesuarlarını en uygun ve en iyi fiyat garantisinde.

Samsung Aksesuar Mağazası, 2016 Yılında Kurulan Cepincep Aksesuar E Ticaret iştiraki olarak Ağustos 2018 tarihinde aktif olmuş ve her gün yüzlerce müşteriye hizmet etmekte ve orijinal ürünleri tedarik ederek. E Ticaret Müşterilerine ürün tedarik ve satış alanında hizmet vermektedir

Tüm ürünlerde saat 16:00’a kadar gelen siparişlerde aynı gün kargo yapılmaktadır ve 1-2 gün içinde kapınıza ulaşmaktadır. Samsung Aksesuar Mağazası siparişleriniz de kargo ÜCRETSİZ olarak  MNG Kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. Kapıda Ödeme ile verdiğiniz siparişlerde +10 TL kapıda ödeme hizmeti alınmaktadır.

Güvenle alışveriş yapmanız için Türkiye Cumhuriyeti  Merkez Bankası Onaylı, Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) üyesi Paytr Tarafından oluşturulmuş bu sistemde bilgileriniz hiç bir şekilde paylaşılmaz ve SSL sertifikası ile 256 Bit şifrelenmiştir.

2018’de

Kuruldu

Samsung akıllı telefon aksesuar mağazası 2018 yılında kuruldu ve kısa sürede Samsung kullanıcılarının en çok tercih ettikleri online alışveriş mağazası oldu.

Hesaplı

Alışveriş

Samsung Türkiye ürünlerini en uygun fiyata ve en hızlı şekilde kapınıza kadar gönderiyoruz. Orijinal aksesuar kategorisinde lider konumda olan mağazamız Samsung kullanıcılarına orijinal ürünleri en uygun fiyata sunuyor.

Bol

Çeşit

En kapsamlı ve En bol çeşit Samsungaksesuar.net sitesinde. Akıllı telefonunuz için orijinal aksesuarı en kapsamlı olarak mağazamızda bulabilirsiniz.

YANGIN FELAKETİNDEN DOLAYI ÜZÜNTÜMÜZÜ BİLDİRİR. YANGINDA CANINI MALINI KAYBEDENLERE SABIR YANGIN İÇİN MÜCADELE EDEN HERKESE KOLAYLIKLAR DİLERİZ.

X