Samsung orijinal aksesuarlarını en uygun ve en iyi fiyat garantisinde.

Samsung Aksesuar Mağazası, Ağustos 2018 tarihinde aktif olmuş ve her gün yüzlerce müşteriye hizmet etmekte ve orijinal ürünler tedarik etmektedir.

Tüm ürünlerde saat 16:00’a kadar gelen siparişlerde aynı gün kargo yapılmaktadır ve 1-2 gün içinde kapınıza ulaşmaktadır. Samsung Aksesuar Mağazası siparişleriniz de kargo ücreti 5 TL Aras Kargo ile Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir.  100 TL üzeri siparişleriniz de kargo ücretsizdir. Kapıda Ödeme ile verdiğiniz siparişlerde +5 TL kapıda ödeme hizmeti alınmaktadır.

Güvenle alışveriş yapmanız için oluşturulmuş bu sistemde bilgileriniz hiç bir şekilde paylaşılmaz ve SSL sertifikası ile 256 Bit şifrelenmiştir.

2018’de

Kuruldu

Samsung akıllı telefon aksesuar mağazası 2018 yılında kuruldu ve kısa sürede Samsung kullanıcılarının en çok tercih ettikleri online alışveriş mağazası oldu.

Hesaplı

Alışveriş

Samsung Türkiye ürünlerini en uygun fiyata ve en hızlı şekilde kapınıza kadar gönderiyoruz. Orijinal aksesuar kategorisinde lider konumda olan mağazamız Samsung kullanıcılarına orijinal ürünleri en uygun fiyata sunuyor.

Bol

Çeşit

En kapsamlı ve En bol çeşit Samsungaksesuar.net sitesinde. Akıllı telefonunuz için orijinal aksesuarı en kapsamlı olarak mağazamızda bulabilirsiniz.